Çözüm Ortaklarımız

EPOS GAYRİMENKUL

Epos Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş., Türkiye genelinde ve uluslararası platformda faaliyet gösteren, değerleme, geliştirme ve değer yönetimi servisi sunan uzman bir şirkettir. Değerleme projelerinde bilimsel alt yapı güvencesiyle çalışan Epos, SPK ve BDDK öncülüğünde Uluslararası Değerleme Standartlarında önemli başarılara imza atmaktadır. Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanında global standartlara sahip, servis sunduğu projelerde yatırımları sonuç veren hamlelere dönüştüren Epos, disiplinler arası aksiyon tarzıyla, gayrimenkul endüstrisine son 23 yıldır yön veren başrol oyuncularından biridir.
Detaylı bilgi için www.epos.com.tr

DIGITAL PROTEIN

Gayrimenkul Fikirleri müşteri veri tabanının doğru yönetilmesine ve bir pazarlama kanalı olarak sosyal medya araçlarının aktif olarak kullanılmasına çok büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda Digital Protein firması ile uyumlu bir işbirliği platformu oluşturmuştur.
Detaylı bilgi için www.dprotein.com

YİRMİBİRGRAM

Yirmibirgram Reklam Ajansı, çalıştığımız projelere yönelik yeni kampanya önerileri geliştirme, alternatif kanal yaratma konusunda stratejik çözümleri yaratma konusunda işbirliği içinde olduğumuz, gayrimenkul sektöründe oldukça deneyimi olan bir ajanstır.
Detaylı bilgi için www.21gram.agency/